Привітання з Новим роком 2023

Дата: 29.12.2022 09:04

Результаты поиска изображений по запросу "привітання з новим роком 2023"

Шановні мешканці Тернуватської громади!

Вітаю з Новим роком та бажаю всіх земних благ. Нехай же 2023 подарує найголовніше – перемогу . А ще простого людського щастя та надії на світле майбутнє. Нехай 12 місяців Нового року дивують лише приємними новинами.

Новий рік йде в кожну хату, Він ступає на поріг І приносить все, що треба: Комусь щастя, комусь – втіху. Хочеться вам побажати Миру, радості, добра. Аби всі могли відчути Радість сімейного тепла. Щоб у 2023-му Вам таланило, І в житті, щоб не сніжило, Щоб цей рік почався вдало, І прибутків більше стало! Щасливого Нового року!

Селищний  голова                                                                          Олександр  БАБАНІН