15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 08:19

Результаты поиска изображений по запросу

Відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

Неодноразово ризикуючи своїм життям, вони чесно виконували присягу, забезпечували спокій та стабільність у багатьох країнах, чим заслужили визнання і вдячність їхніх народів. Тисячі вихідців з України пройшли крізь вогонь Афганської війни, що принесла нам численні трагедії та біль утрат.

Ми пам'ятаємо і завжди пам'ятатиме про кожного нашого загиблого співвітчизника. Дякую усім ветеранам-інтернаціоналістам за їх вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, за піклування за родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління. Бажаю міцного здоров'я і мирного неба. Щастя вам і вашим рідним, здійснення усіх задумів та нових досягнень на благо України.

Селищний  голова                                                Олександр  БАБАНІН