Гвардія наступу:умови вступу

Дата: 22.02.2023 13:25

Гвардія Наступу: умови вступу

В Україні триває набір до добровольчих бригад «Гвардії наступу». Це 8 штурмових бригад метою яких буде звільнення окупованих територій України та закріплення кордонів на 1991 рік. У межах кампанії набирають виключно добровольців, які пройдуть спеціальне навчання від загартованих боями професіоналів.

Для вступу до добровольчої бригади кандидат має бути в першу чергу мотивованим. Після подачі заявки необхідно пройти співбесіду та військово-лікарську комісію. Окрім стандартних вимог для вступу на контракт – доброволець має бути повнолітнім, мінімум з базовою освітою, мати достатню фізичну підготовку та психологічну стабільність. Кожен підрозділ може висувати додаткові умови в залежності від потреб. До служби не буде допущено осіб, які мають судимості.

Доєднатися до Гвардії наступу можна, подавши анкету на сайті http://storm.mvs.gov.ua/, або ж подати анкету через визначені Центри надання адміністративних послуг.

Отримати консультацію також можливо за телефоном гарячої лінії 080 010 00 20

У Запорізькій області працюють 2 ЦНАПи, у яких представники НГУ, ДПСУ та НПУ можуть відповісти на запитання та допомогти визначитись з підрозділом:

🔹Вознесенівський (Центральний) Центр надання адміністративних послуг м. Запоріжжя – бульвар Центральний, 27;

🔹Територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг м. Запоріжжя по Хортицькому району – вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1.