Дата: 22.03.2023 12:54

До Вас звертається команда волонтерів проєкту #ЗаСпокій. Мета проєкту надання безкоштовної психо-соціальної допомоги:

- внутрішньо переміщеним особам;

- військовим які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом;

- біженцям з тимчасово окупованих територій;

- та іншим людям які потрапили у складні життєві обставини;

- залежним людям (алкоголь, наркотики, ігрова залежність) та їх родинам і близьким.

Проект реалізується за ініціативи і підтримки громадської організації «Роблю Дніпро Здоровим» та Запорізької філії громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація». Дипломовані практикуючі психологи та психотерапевти, що співпрацюють з нами, готові надавати безкоштовні консультації та проводити сеанси із людьми, які опинилися у скрутному життєвому становищі.

Проект #ЗаСпокій з посиланням на сторінку цього проекту https://netnarkotik.com.ua/uk/zaspoky-zp//

Прес-реліз

Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #ЗАСПОКІЙ.

Коли в країні починається війна, психологічна допомога стає надзвичайно важливою. Вона може допомогти відновити психічне здоров'я, знизити ризик розвитку посттравматичного синдрому та депресії, а також допомогти знайти шляхи адаптації до нових умов та відчути підтримку спільноти.

Отже, міста мають забезпечувати необхідні умови для надання психологічної допомоги, залучати кваліфікованих фахівців та розробляти програми підтримки для тих, хто потребує допомоги. Оскільки Запоріжжя та область стали центром прийому біженців зі сходу та півдня України, у місті важливо мати місце, куди людина може звернутися і отримати своєчасну психологічну допомогу та підтримку, щоб знайти спокій і відновитися.

Наголошуючи на важливості психологічної підтримки, важливо також зазначити, що вона необхідна не тільки для тих, хто безпосередньо постраждав від війни, але і для їхніх родин та близьких, а також для всіх, хто постраждав внаслідок конфлікту. Тому необхідно створити ефективну систему психологічної підтримки та допомоги в усіх містах, де проживають люди, що постраждали від війни.

Саме тому наша команда розпочинає проєкт #ЗаСпокій.

Мета нашого проекту - надання безкоштовної професійної психо-соціальної допомоги для:

• внутрішньо переміщених осіб;

• військовим, які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом та їх близьким;

• біженцям з тимчасово окупованих територій;

залежним людям від хімічних речовин та азартних ігор, їх сім'ям та близьким;

• іншим людям, які потрапили у складні життєві обставини.

Команда проекту #ЗаСпокій - це дипломовані практикуючі психологи та психотерапевти з великим досвідом соціально-психологічної допомоги.

Наша команда та наші партнери, які працюють з нами, надають безкоштовну психологічну підтримку та консультування у різних форматах, включаючи групові та індивідуальні сеанси, а також тренінги з управління стресом та емоційною підтримкою. Наша головна мета полягає в тому, щоб допомогти військовим, переселенцям та іншим людям, які постраждали від війни, повернутися до звичного життя та впоратися зі своїми емоційними труднощами. Всі послуги, які ми надаємо, є абсолютно безкоштовними.

Також наші фахівці будуть працювати у

Дніпрі

Кропивницькому

Житомирі

Одесі

Проєкт реалізується за ініціативи і підтримки громадської організації «Роблю Дніпро Здоровим» та Запорізької філії громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація».

Більш детальна інформація та звернутись за допомогою можна за посиланням: https://netnarkotik.com.ua/uk/zaspoky-zp//

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

З повагою, координатор проєктів ГО «Роблю Дніпро Здоровим» Олександр ШУЛЯК. +380508872507