27 Лютого, 2024 р., 08:29
Окупанти не економлять на пропаганді: використовують нові брехливі наративи та сучасні технології Окупанти не економлять на пропаганді: використовують нові брехливі наративи та сучасні технології Спостерігаємо зміну «інформаційної політики» на ТОТ: Примусово депортованих, виявляється, рятували Полонених, виявляється, катують українці Шантаж майном, через який мешканці повертаються на ТОТ, загарбники видають за бажання жити в окупації. Росія витрачає величезні гроші на пропаганду в соцмережах та підконтрольних ЗМІ. Це питання піднімаємо на всіх рівнях. Про протидію ворожим фейкам говорив і Президент Володимир Зеленський під час прес-конференції.
26 Лютого, 2024 р., 09:52
Окупація Криму військами РФ. 26 лютого - ДЕНЬ СПРОТИВУ ОКУПАЦІЇ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ