Обгрунтування закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі «Деревина паливна (номенклатурний код позиції предмета закупівлі-03413000-8) ДК 021:2015: 03410000-7 — Деревина»,  розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови Кабінету Міністрів України № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Тернуватська селищна рада,

Україна,70150, Запорізька  обл., Запорізький район, смт Тернувате, вул.Центральна,9; код ЄДРПОУ 20509545

Категорія замовника: відповідно пункту 1 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  «Деревина паливна (номенклатурний код позиції предмета закупівлі - 03413000-8) ДК 021:2015: 03410000-7 - Деревина».

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями, https://zakupki.prom.ua/tenders/UA-2022-11-02-0060095-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 4 420 000,00 грн.

Закупівля здійснюється за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України.

Загальна кількість необхідного до закупівель обсягу товару   сформована виходячи із кількості домогосподарств, що мають підстави для    безоплатного отримання деревини паливної.

Очікувана вартість передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2022 рік,  грунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на деревину, актуальних на момент моніторингу та вартості доставки товару до місця поставки. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містить в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо анологічних закупівель, проводились ринкові консультації з потенційними учасниками торгів (з урахуванням роз’яснення Мінекономіки «Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі» лист    №3301-04/34980-06 від 20.08.2019 р. та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, «Щодо передумов здійснення закупівель»  лист №3304-04/55366-06 від 10.09.2020р.).

Розмір бюджетного призначення: 4420 000,00 грн (1575 м.куб.).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Розмір деревини:

- по довжині – від 1,00 м до 1,90 м.;

- по товщині – від 2 см і більше.

Деревина повинна відповідати ТУУ 16.1-00994207-005:2018 «Деревина дров’яна.  Класифікація, облік, технічні вимоги», ДСТУ 4020-2-2001 «Лісоматеріали круглі та пиляні» за наступними показниками:

Деревина за теплотворною здатністю повинна відповідати не нижче групи 2.

Деревина може постачатись як в корі, так і без кори. Обдир кори допускається.

В деревині не допускається зовнішня трухлява гниль.

Деревина повинна бути очищена від сучків. Висота залишків  сучків не повинна перевищувати 3,0 см.

Деревина приймається партіями. Партія належить до приймання, у разі якщо кількість деревини в виборці,  яка не відповідає  вимогам Замовника,  викладеним вище,  складає не більш  як   5 %.

Строк (термін) поставки і передачі товару у власність: до 31 грудня 2022 року.