Обгрунтування закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі «Подрібнювач гілок від ВВП  трактора за  кодом Єдиного закупівельного словника

ДК 021:2015:34390000-7-Приладдя до тракторів»,  розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабінету Міністрів України № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Тернуватська селищна рада,

Україна,70150, Запорізька  обл., Запорізький район, смт Тернувате, вул. Центральна, буд. 9; код ЄДРПОУ 20509545

Категорія замовника: відповідно пункту 1 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Подрібнювач гілок від ВВП трактора за кодом  Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015:34390000-7-Приладдя до тракторів.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями, https://zakupki.prom.ua/tenders/UA-2023-02-15-002279-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Закупівля здійснюється за кошти місцевого бюджету.

Загальна кількість необхідного до закупівель обсягу товару – 1 (один) штуки.

Очікувана вартість передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2023 рік,  грунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат, передбачених тендерною документацією згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на подрібнювач гілок від валу відбору потужності трактора, актуальних на момент моніторингу та вартості доставки товару до місця поставки. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містить в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо анологічних закупівель, проводились ринкові консультації з потенційними учасниками торгів (з урахуванням роз’яснення Мінекономіки «Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі» лист    №3301-04/34980-06 від 20.08.2019 р. та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, «Щодо передумов здійснення закупівель»  лист №3304-04/55366-06 від 10.09.2020р.).

Розмір бюджетного призначення: 300 000,00 грн.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні характеристики

Вимоги

Назва предмету закупівлі  - Подрібнювач гілок від ВВП трактора

Вага повної установки – не більше  750 кг

Габаритні розміри: не нижче 1100*1700*2600 мм

Максимальний діаметр гілки :

сирої мякої породи 200 мм

сирої твердої породи 160 мм

сухої твердої породи 150 мм

Одержувана фракція:  15-18 см

Продуктивність: до 14 м3/год

Привід від  валу відбору потужності  трактора

Потужність  трактора: від 80 к.с.

Режим роботи 1080 об/хв

Кількість ножів:  6-8 штук  з ресорної сталі

Подрібнювач комплектується конвеєрною стрічкою для вивантаження дров на причіп висотою  до 4 м

Для приводу подрібнювача: карданний вал з фрикційною муфтою, яка оберігає подрібнювач і вузли трактора від перенавантажень

Шестерні подрібнювача монтуються на шліци

Подрібнювач встановлюється на універсальну раму з трьох контактною навіскою на трактор

Гарантійний термін – 36 місяців

Переобладнані моделі замовником не розглядаються, товар повинен бути лише у стандартному заводському виконанні.

Рік виготовлення Товару:  2022-2023 рр., але не більше 12 місяців з дати виробництва на дату поставки. Продукція має бути новою, яка не була у використанні. Не допускається поставка виставкових та дослідних зразків товару.

Місце поставки Товару: 70150, Україна, Запорізька область, Запорізький район, смт Тернувате, вул. Центральна, буд.9.

Умови поставки:

Транспортні витрати по доставці товару в місце призначення  включені в ціну товару (предмету закупівлі).

Строки поставки: з дати укладання договору до  01 травня  2023 року.

Вимоги до тари та упаковки: Товар повинен бути наданий в тарі та (або) упакований звичайним для нього способом в упаковку, а в разі їх відсутності – способом, що забезпечує зберігання товару під час звичайних умов зберігання та транспортування. Постачальник за власний рахунок забезпечує пакування Товару, необхідне для перевезення Товару.

Тара (упаковка) – незворотна.

Умови оплати: Оплата здійснюється шляхом безготівкового переказу на поточний рахунок Постачальника, зазначений у реквізитах Постачальника в Договорі на підставі видаткової накладної  протягом 30  днів.