ОСНОВНІ АСПЕКТИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ У 2021 РОЦІ

Сучасний стан нормативно-правових актів щодо оздоровлення та відпочинку  дітей | Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

ОСНОВНІ АСПЕКТИ ОЗДОРОВЛЕННЯ  ДІТЕЙ У 2021 РОЦІ

Оздоровлення та відпочинок дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки (далі – діти) може здійснюватися за рахунок наступних бюджетів.

За кошти державного бюджету направляються діти на оздоровлення та відпочинок до ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» і ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія».

За кошти місцевого бюджету направляються діти на оздоровлення та відпочинок до  ДЗОВ   Ювілейний Запорізької області .

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутись до відділу соціального захисту населення Тернуватської селищної ради подати Заяву на включення до бази даних дітей, що потребують відпочинку та оздоровлення  та надати документ, який посвідчує особу дитини (свідоцтво про народження або паспорт громадянина України), а також документи, які підтверджують належність дитини до пільгової категорії та заяву на оздоровлення у 2021 році.

Всі документи подаються державною (українською) мовою.

За більш детальною інформацією щодо умов та переліку необхідних документів для отримання пільгових путівок на оздоровлення та відпочинок дітей батькам та особам, що їх заміщують, необхідно звернутись  до відділу соціального захисту населення Тернуватської селищної ради  за адресою: вул. Центральна, буд. 9, смт. Тернувате, Новомиколаївського району, Запорізької області., 70150,

тел/факс (06144) 9-45-42, факс (06144) 9-46-66, 0667280666.

ЗВІТ ПО ОЗДОРОВЛЕННЮ У 2021 РОЦІ!

Літо – час оздоровлення дітей. Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей.

Літньої пори діти максимально повинні бути на свіжому повітрі, на майданчиках. Адже саме тут відбуваються основні оздоровчі моменти. Використати цей період необхідно дбаючи про повноцінне загартування повітрям, сонцем і водою.

Оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи відділу соціального захисту населення Тернуватської селищної ради. На дев’ятій позачерговій сесії восьмого скликання 21 квітня 2021 року Тернуватська селищна рада прийняла «Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2023 роки».

Метою даної програми є забезпечення організованого відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Згідно заходів програми, виділено 30 000 грн. з місцевого бюджету і закуплено 3 (три) путівки до ТОВ «Дитячий центр туризму, оздоровлення та творчості «Зоряний»( ДЗОВ Ювілейний). Керуючись Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» направлено  3 (трьох) дітей до табору відпочинку:

• дитина із категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • дитина з категорії діти учасників АТО;
  • дитина з категорії багатодітної сім’ї.

Тернуватській селищній раді з обласного бюджету було надано 1 путівку (80% фінансується з державного бюджету, 20% батьківська оплата) до ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія» - м. Одеса. Дитина з багатодітної сім’ї, була направлена до дитячого закладу на оздоровлення та відпочинок на VІІ тематичну зміну.

Відпочинок у дитячих закладах був цікавим і захоплюючим, та надовго запам’ятається дітям.

Спеціалістами відділу і надалі буде проводитися цілеспрямована робота на забезпечення літнього відпочинку та оздоровлення дітей, особливо соціально-вразливих верств населення.