БАБАНІН ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ

Селищний голова Тернуватської селищної ради Новомиколаївського району Запорізької області

Бабанін О. Є. - громадянин України. Народився 21 березня 1974 року в смт.Тернувате Новомиколаївського району Запорізької області.

З вересня 1991 року по червень 1996 року - студент Запорізького державного університету. Отримав повну вищу освіту за спеціальністю історія України та здобув кваліфікацію історик, викладач історії та суспільствознавства. З 2006 року по 2009 рік навчався в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Свою трудову діяльність розпочав 15 серпня 1996 року в Трудовій ЗОШК І-ІІІ ст. Новомиколаївського району Запорізької області вчителем історії. З 15 серпня 2000 року по 31 березня 2005 працював в Тернуватській ЗОШК І-ІІІ ст. Новомиколаївського району Запорізької області вчителем історії.

З 01 квітня 2005 року по 21 червня 2010 року – заступник голови Новомиколаївської райдержадміністрації Запорізької області.

З 30 листопада 2010 року Олександр Євгенович працює селищним головою Тернуватської селищної ради шостого скликання. З 01 грудня 2015 року Бабанін О.Є. - селищний голова Тернуватської селищної ради сьомого скликання.

22 грудня 2019 року Бабанін Олександр Євгенович був обраний селищним головою Тернуватської селищної об"єднаної територіальної громади.

Контактний телефон: 0664195363, е-mail: ternuvate@ukr.net