Інформує  Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Дата: 23.08.2023 11:45

ПРЕСРЕЛІЗ:

«Арміявідновлення»: вже понадтисячунаправлень на роботу було видано громадянам у Запорізькому краї

«В рамках проєкту «Армія відновлення» безробітні запоріжці можуть залучатись до виконання робіт, які мають оборонний характер, робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, а також це роботи для забезпечення загальних потреб функціонування економіки та життєдіяльності населення, - розповідає директорка Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік. - Зокрема, це:

• облаштування блок-постів;
  • заготівля дров для опалювального сезону;
  • розбір завалів та відновлення будинків;
  • розвантаження і фасування гуманітарної допомоги, тощо.

З початку 2023 року Запорізьким обласним центром зайнятості укладено 23угоди з такими об’єднаними територіальними громадами як:Біленьківська, Кушугумська, Широківська сільські ради, Вільнянська міська таНовомиколаївська селищна рада, та ін.

Крім того, триває співпраця з громадською організацією «Руки допомоги Запоріжжя», що є осередком Добробату в нашому регіоні. Разом з Добробатомбезробітні громадяни допомагають розбирати завали після «прильотів» та відновлювати будинки (заміна вікон, ремонт покрівлі тощо)».

З травня цього року до проєктудолучились комунальні підприємства м.Запоріжжя:КП Запоріжринок, КРБП Зеленбуд, КП Титан, КП ВРЕЖО 7. Наразі в базі даних налічується 17актуальних пропозицій роботи на важливихнапрямках роботи в Запоріжжі.

Станом на 21.08.2023 року для участі в суспільно кориснихроботахвже видано1077 направлення, з них - 57особам з числа ВПО.

На оплату праці учасникамсуспільно корисних робіт по Запорізькій області вже направлено 7,3 млн грн.

Нагадаємо, проєкт «Армія відновлення» був запроваджений урядом восени 2022 року з метою залучення людей, які тимчасово втратили роботу, до відбудови країни через виконання ними суспільно корисних робіт. Оплата такої праці не може бути нижчою за мінімальну зарплату - 6 700 грн.

ДодатковуінформаціюможнаотриматиContact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або на нашомуТелеграм.

Додаткову інформацію можна отримати  у Новомиколаївському відділі Запорізької філії Запорізького обласного центру зайнятості   за телефоном 9-39-11.