Інформує  Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Дата: 03.10.2023 15:33

Робота для ВПО є!

«Сьогодні я працюю кухарем, працевлаштувалася за фахом і щаслива, що маю роботу», - розповідає колишня безробітна Марина Бойко.

Жінці разом із сім’єю довелося покинути власну домівку через війну та переїхати до Запоріжжя. Деякий час Марина намагалася знайти роботу самотужки, працювала санітаркою, потім за станом здоров’я звільнилася. Згодом зрозуміла, що їй необхідна допомога фахівців та звернулася до Оріхівського відділу Пологівської філії ЗОЦЗ для пошуку роботи.

«Кар’єрний радник уважно вислухав мене, відразу ж запропонував ряд вакансій за моїм фахом. На щастя, мої компетентності відповідали вимогам роботодавця. Після вдалої співбесіди я отримала бажану роботу в «Їдальні українського смаку».

А в центрі зайнятості запевняють: «Робота для ВПО є! І ви потрібні!» Головне - бажання працювати, відповідальність та впевненість у майбутньому.

Якщо ви шукаєте роботу, можете звернутися до найближчого центру зайнятості або скористатися «Єдиним порталом вакансій» чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості». Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієїУкраїни, які оновлюються щодня.

Додаткову інформацію можна отримати в Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або на нашому Телеграм.

#Робота_для_ВПО