Інформує  Новомиколаївський відділ Запорізької  філії Запорізького обласного центру зайнятості

Дата: 08.02.2024 09:58

Офіційно. Ринок праці Запоріжжя

Впродовж січня 2024 року 10,2 тисячі громадян отримували послуги Запорізької обласної служби зайнятості, з них – 9,1 тис. зареєстрованих безробітних.
«За сприяння служби зайнятості протягом січня 2024 року 217 осіб знайшли роботу, з-поміж них 57 громадян з числа внутрішньо переміщених осіб.
Здійснено 244 направлення для участі у суспільно корисних роботах в умовах воєнного стану.
За направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходив 21 безробітний.
Для підтримання конкурентоспроможності окремих категорій громадян видано ваучери на перепідготовку, підвищення кваліфікації для 9 осіб. З них отримали ваучер на навчання 1 громадянин з числа внутрішньо переміщених», – інформує директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Станом на 1 лютого 2024 року в центрах зайнятості Запорізької області на обліку перебувало 9,4 тис. осіб, в тому числі 8,4 тис. зареєстрованих безробітних.
Кількість вакансій у базі даних служби зайнятості Запорізької області на 1 лютого 2024 року становила 597 одиниць.
На 1 вакансію в середньому претендувало 16 осіб.

Додаткову інформацію можна отримати в Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або у нашому Телеграм

Додаткову інформацію можна отримати  у Новомиколаївському відділі Запорізької філії Запорізького обласного центру зайнятості