Вітаємо з 50 - річчям голову Тернуватської селищної територіальної громади !

Дата: 21.03.2024 08:34

Шановний  Олександр  Євгенович !

Прийміть поздоровлення з Днем Народження від імені нашого колективу! В цей прекрасний день, ми хочемо вам побажати світлих думок, позитивного настрою, оптимістичного погляду на світ, ентузіазму, бадьорості, енергії, здорового духу, сили, волі, перемог, звершень, досягнення високих результатів продуктивності! Нехай ніщо вас не зупинить на шляху до бажаної мети, а коли ваша мета буде досягнута, ми вам бажаємо тут же, поставити собі нову мету і впевнено продовжувати свій шлях! Бажаємо, щоб ваше керівництво процвітало, щоб ваш колектив розумів вас з півслова, щоб взаємовиручка була основою нашої команди! Нехай для вас на кожному кроці виникає мільйон нових можливостей, нехай світ відкриває для вас всі двері! І нехай вам буде легко знайти правильний шлях у житті! Бажаємо вам душевної молодості і юнацького максималізму!

З   повагогою   колектив  Тернуватської селищної  ради